Aleksandra Siwierska / Aleksandra

Witajcie,

niezmiernie mi miło gościć Was na mojej stronie. Mam na imię Aleksandra i przedstawianie emocji na zdjęciach to cały mój świat. Na co dzień mieszkam w w Warszawie…, ale podróże to obowiązkowa część mojego życia prywatnego i pracy 🙂

Od dziecka robię mnóstwo rzeczy w życiu, ale najważniejsze jest dla mnie to, aby jak najwięcej się uśmiechać! A cóż powoduje uśmiech na mojej twarzy?Kuchnia. Najważniejsze miejsce w moim domu. Uwielbiam siedzieć w niej godzinami i eksperymentować z przepisami. Najlepsza recepta na zły humor! Sport. Powoduje, że ciężar całego dnia znika w sekundę. Bieganie w otoczeniu lasów i jezior sprawia, że rzeczywistość dla mnie znika. Rodzina i przyjaciele. Fundament mojego życia. Bez nich nie zdobyłam nic. To oni codziennie wspierają mnie i motywują do działania.

A teraz czas na najważniejszą część…

Zdjęcia. Nie wyobrażam sobie bez nich dnia. Jestem jedną z tych osób, która ma przyklejony aparat do ręki od dziecka. W mojej rodzinie od zawsze robiło się mnóstwo, ale to mnóstwo zdjęć! W domu rodzinnym mam ich cały stos! Nie ma dla mnie piękniejszej pamiątki. Odkąd pamiętam, przychodziłam do dziadków, rzucałam zabawki w kąt, wyciągałam ciężkie pudła i przeglądałam ich stare fotografie.

Kiedyś powiedziano mi, że wierzę w miłość. I nie potrafię zaprzeczyć. To właśnie zdjęcia pozwalają pokazać jak sobie ją wyobrażam. Gest, uśmiech, spojrzenie… zwracam uwagę na każdy szczegół… magia! Każda para, każda rodzina niesie za sobą nową, indywidualną historię, którą staram się pokazać w najdokładniejszy i najbardziej naturalny sposób.

Pozwólcie mi pokazać Wasz świat.
Ściskam